Browar Cztery Ściany

BROWAR CZTERY ŚCIANY TO MAŁY RODZINNY BROWAR RZEMIEŚLNICZY ZAŁOŻONY PRZEZ MAŁŻEŃSTWO PIWOWARÓW DOMOWYCH – KAROLINĘ I WOJTKA ŚCIANA. BROWAR ZLOKALIZOWANY JEST W TRZEBNICY, POŁOŻONEJ W MALOWNICZEJ OKOLICY NA PÓŁNOC OD WROCŁAWIA.

NASZ BROWAR POWSTAŁ Z POŁĄCZENIA PASJI DO PIWOWARSTWA DOMOWEGO, WIARY W TO, ŻE NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH DO ZREALIZOWANIA, A TAKŻE DZIĘKI WYTRWAŁOŚCI W DĄŻENIU DO WYMARZONEGO CELU ORAZ WIERNOŚCI SWOIM WARTOŚCIOM I PRZEKONANIOM.

NASZ

BROWAR RZEMIEŚLNICZY

PONAD TRZY LATA TEMU PODJĘLIŚMY WSPÓLNIE DECYZJĘ I – MIMO ŻE DOGŁĘBNIE ANALIZUJĄC I RACJONALNIE MYŚLĄC TO NIE MIAŁO PRAWA SIĘ WYDARZYĆ – OD SIERPNIA 2016 ROZPOCZĘLIŚMY PRODUKCJĘ W NASZYM BROWARZE RZEMIEŚLNICZYM.

NASZ WYBÓR

PODĄŻAĆ ZA MARZENIAMI

NAJLEPSZE SUROWCE, SOLIDNE RZEMIOSŁO, CIĘŻKA PRACA, SZCZEROŚĆ – TYMI WARTOŚCIAMI KIERUJEMY SIĘ W NASZEJ CODZIENNEJ PRACY, KTÓRA JEST NASZĄ PASJĄ I STAŁA SIĘ RÓWNIEŻ NASZYM DRUGIM DOMEM.
DZIELIMY SIĘ Z WAMI TYM, CO ROBIMY NAJLEPIEJ I CHCEMY, ABY SMAK I AROMAT NASZYCH PIW SPRAWIAŁ WAM PRZYJEMNOŚĆ I PRZYPOMINAŁ O TYM, ŻE W ŻYCIU WARTO PODĄŻAĆ ZA MARZENIAMI!